Telefon: 22 841 60 73

Fax: 22 841 60 75

warszawa@zab-bud.pl

Witamy w firmie ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki.

Jesteśmy firmą budowlaną działającą w charakterze generalnego wykonawcy na rynku warszawskim oraz na terenie całego kraju. Początek naszej działalności przypada na rok 1983. Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się i w chwili obecnej zatrudniamy ponad 70 osób wysokiej jakości specjalistów ze wszystkich branży.

Specjalizujemy się w robotach ogólnobudowlanych i instalacyjnych branży sanitarnej i elektrycznej. W swoim dorobku posiadamy zarówno generalne wykonawstwo budynków mieszkalnych, sportowych, użyteczności publicznej, jak i remonty i modernizacje wielu obiektów zabytkowych i szpitalnych. Dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem i kadrą techniczną zdolną wykonać nawet najbardziej skomplikowane technicznie zadania inwestycyjne. Firma nasza gwarantuje wysoką jakość wykonawstwa w oparciu o materiały najwyższej jakości. Zapewniamy profesjonalną i terminową obsługę. 

Zapraszamy do współpracy

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje na temat aktualnych wydarzeń lub ofert pracy w naszej firmie, zapisz się do newselettera.

Zab-Bud. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl