Telefon: 22 841 60 73

Fax: 22 841 60 75

warszawa@zab-bud.pl

Aktualności

  • ZAB-BUD zdobytwcą ogólnopolskiego Certyfikatu Rzetelni w Biznesie 2016

   W dniu 30 września 2016 r. w warszawskim hotelu Gromada odbyła się Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”, podczas której wręcznono firmie ZAB-BUD certyfikt Rzetelni w Biznesie 2016. Firma ZAB-BUDzostała uchonowrowana tą nagroda po raz kolejny, ostatnio certyfikta ten otrzymała w 2015 roku. Dowodzi to niesłabnących standardów firmy, która uchodzi za rzetelnego partnera w biznesie.

   Wyróżnienie to zostało przyznane w ramach programu "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki – Ogólnopolski Program Umacniania Wiarygodności". Jest to inicjatywa, której celem jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów w czterech obszarach: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz w ochronie zdrowia.

  • ZAB-BUD uhonorawny certyfikatem Złoty Płatnik

   Dnia 23. listopada br. ZAB-BUD wyróżniony został prestiżowym certyfikatem Złoty Płatnik 2014. Certyfikat ten przyznawany jest firmom które m.in.  wykazaują się raitingiem co najmniej CCC a także posiadają PMI (wskaźnik moralności płatniczej)na poziomie co najmniej 80 punktów.l

   Wyróżnienie to otrzymują firmy o najwyższych standardach płatniczych w 2014 roku. Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.  Dowiedz się więcej

  • ZAB-BUD wyremontuje Dom Studenta Politechniki Łódzkiej

   ZAB-BUD rozszerza swą działalność na województwo Łódzkie. Świadczy o tym dobitnie umowa podpisana 24.08.2015 r.  na mocy której ZAB-BUD wyremontuje III Dom Studenta Politechniki Łódzkiej przy al. Politechniki 7.

   Remont będie polegał na dostosowaniu budynku do aktualnych wymagań w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Wartość kontraktu to ponad 7 mln zł. Wcześniej ZAB-BUD zrealizował m.in. kompleksowy remont Domu Studenta Politechniki Warszawskiej "Tatrzańska".

  • Umowa na budowę przedszkola podpisana

   24 sierpnia br. została podpisana umowa na wybudowanie przez ZAB-BUD przedszkola z oddziałami żłobka. Budynek stanie W Warszawie przy ulicy Jesiennych liści w dzielnicy Białołęka.

   Budowa zostanie przeprowadzona w formule zaprojektuj i wybuduj, wartość kontraktu to niemal 8 mln zł.

   Nie jest to pierwsza budowa tego typu realizowana przez ZAB-BUD. Wcześniej zrealizoano m.in budowę przedszkola w Błoniu, żłobek w miasteczku Wilanów czy przedszkole w Grodzisku Mazowieckim.          
   Więcej o zrealizoanych obiektach oświaty

  • 21.06.2015 - Certyfikat „Rzetelni w biznesie” dla ZAB-BUD

   W warszawskim hotelu Gromada 20 czerwca 2015r. odbyła się Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Podczas uroczystości poznaliśmy Laureatów prestiżowych projektów „RZETELNI” oraz „Lider Polskiej Gospodarki”, wśród któych znalazła się firma ZAB-BUD. Przedsięwzięcia te realizowane są w ramach Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”, którego organizatorem jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.


   Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki – Ogólnopolski Program Umacniania Wiarygodności to inicjatywa, której celem jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów w czterech obszarach: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz w ochronie zdrowia.

  • Firma ZAB-BUD jednym z Diamentów Forbesa.

   Niedawno poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji konkursu Diamenty Forbesa. W województwie mazowieckim tytuł ten uzyskały 373 firmy. W klsyfikacji firm średnich ZAB-BUD znalazł się się na 33. miejscu w regionie przy przeciętnym wzroście wartości rzędu 35,59% w okresie 2011-2013 r.

   Ranking Forbeas opracowywawny jes od 2006 roku. W zestawieniu, znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Lista laureatów opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, która uwzględnia zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw.

   W rankingu znalazły się firmy, którym przyznano pozytywny rating wiarygodności, a więc takie, które są rentowne (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające wszystkie te warunki musiały również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje na temat aktualnych wydarzeń lub ofert pracy w naszej firmie, zapisz się do newselettera.

Zab-Bud. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl